toprakbilgi.com

Gönderen Konu: Başakkart Kullananlar Buraya  (Okunma sayısı 6008 defa)

Çevrimdışı Demir

Başakkart Kullananlar Buraya
« : Eylül 28, 2016, 23:00:12 »
Bu sene Başak kartla tanıştık. Alışveriş yaptığımız yerler diğer bankalara kıyasla en avantajlısının başak kart olduğunu söyledi.
 Kullananların yorumları nelerdir?
 Ne kadar harcamaya ne kadar ödeme yaptınız?
 Şikayetleriniz neler?
 Bu soruları ve daha fazlasını bu başlık altında paylaşalım. Herkes bilgilensin.

Çevrimdışı DuSTeRo

Ynt: Başakkart Kullananlar Buraya
« Yanıtla #1 : Ekim 01, 2016, 05:00:12 »
Güzel bir konu merak edilenler burda yanıtlanabilir.

Çevrimdışı FEHİM

« Yanıtla #2 : Ekim 01, 2016, 06:53:32 »
keşke imkanınız olsa da hiç tanışmasaydınız. işin bir tarafı rahatlık olsa da maddiyatı bize kaçıyor.   

Çevrimdışı Demir

« Yanıtla #3 : Ekim 01, 2016, 20:29:13 »
Elbette ama dar zamanda işimize yarıyor. Şimdi herkesten para istemeyezsin. Bankalar o noktada kurtarıcı oluyor.

Çevrimdışı Mehmet39

« Yanıtla #4 : Ekim 01, 2016, 23:32:42 »
Bende bu sene yenı tanıştım  sadece su zamana kadar desteklemelerı cekmek ıcın kullandım

Çevrimdışı Kubilay

« Yanıtla #5 : Ekim 01, 2016, 23:54:47 »
Denizbank üretici kart,is bankası imece kart ve yapı kredi verimli kart kullanıyorum vadelerine dikkat edildiği ve her yil düzenli olarak abartarak limit arttırılmadığı takdirde gayet kullanışlı eşe dosta muhtaç etmeyen gübreciye mazotcuya boyun bukmeyeceginiz gerçektir fakat denizbank biraz tehlikeli uzak durulsa iyi olur limitleri sizden habersiz arttırıp sonra dilekçe dahi yazsanız düşürmüyor

Ayriyetten yapı kredi ve is bankasından farklı türde kredi kartlarıda kullanmaktayim sanıldığı gibi öcü şeyler değil fakat limitleri iyi ayarlamak lazım yoksa sıkıntılı oluyor

Başak kartla henuz tanışamadım ziraat bankası limit açtık dedi açıkçası gidip almadım onuda alsam ödeme gücümün olmayacağı bir yük olacaktı sırtımda şimdilik bankamatik hesap ve kartlarıyla yetiniyorum...

Hangini kac bin tllik limitle kullanırsanız kullanın ayağınızı yorganınıza göre uzatın bankalarla vıcık vıcık ilişkisi olan birisi olarak söylüyorum

Çevrimdışı cem ispir

« Yanıtla #6 : Ekim 02, 2016, 04:07:03 »
Basak kart iclerinde en hesaplisi,  bildigim kadarıyla 3% senelik faiz ile nakit cekebiliyorsunuz, bitkisel üretim hesabi olarak görünüyor ise, bu subvansiyonlu bir oran, ayni zamanda borç ertelemelerinde de odemeleri ertelenebiliyor.