toprakbilgi.com

Gönderen Konu: Macar fiğ ekimi (GENÇ EYMİRLİ )  (Okunma sayısı 214 defa)

Çevrimdışı GENÇ EYMIRLİ

Macar fiğ ekimi (GENÇ EYMİRLİ )
« : Ekim 18, 2017, 23:14:46 »
Merhaba arkadaşlar ,  Fiğleri ekmeye dün başladım yarın öğlene biter, tohum yetseydi çok güzel olacaktı ama, 30 dekar açıkta kaldı, artık baharda yulafa devam
Fotoğraf yüklemiyor telefon, bu sefer çok fotoğraf vardı, bende bol bol video çektim

Burda Ford çıkabilecek mi diye merak ettim ama emektar çıktı

Köye giderken, dayımın emektar aks kesmiş, dingilin altına ağaç kama çaktık üç teker üstünde köye gitmesi için ama fazla gidemedi,arkası kalkınca ordan öte gelemedi,

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Demir

Ynt: Macar fiğ ekimi (GENÇ EYMİRLİ )
« Yanıtla #1 : Ekim 19, 2017, 10:10:10 »
Merhaba arkadaşlar ,  Fiğleri ekmeye dün başladım yarın öğlene biter, tohum yetseydi çok güzel olacaktı ama, 30 dekar açıkta kaldı, artık baharda yulafa devam
Fotoğraf yüklemiyor telefon, bu sefer çok fotoğraf vardı, bende bol bol video çektim

Köye giderken, dayımın emektar aks kesmiş, dingilin altına ağaç kama çaktık üç teker üstünde köye gitmesi için ama fazla gidemedi,arkası kalkınca ordan öte gelemedi,

Bereketli olsun Elvan Abi. Bizde daha yağmur yağmadı yerini bile hazırlayamıyoruz.

Erkunt nasıl memnun musun?

ASUS_Z00VD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı GENÇ EYMIRLİ

« Yanıtla #2 : Ekim 19, 2017, 22:24:31 »
Sağolasın ali bizde kuru muru demeden ekiyoruzz önü kış,kar falan yağarsa bide hiç ekemeyiz, Fiğleri bitti bugün tırtıkale ekmeye başladık.
Erkunt.......
Memnun değilim desem yalan olur önceki kullandıklarımıza göre çok çok İyi, yakıt olarak ta gayet ekonomik, tabi bu kullanıcı ya göre değişir de, ufak tefek çıkıyor, şimdilik iyi

Çevrimdışı Demir

« Yanıtla #3 : Ekim 19, 2017, 23:17:53 »
Sağolasın ali bizde kuru muru demeden ekiyoruzz önü kış,kar falan yağarsa bide hiç ekemeyiz, Fiğleri bitti bugün tırtıkale ekmeye başladık.
Erkunt.......
Memnun değilim desem yalan olur önceki kullandıklarımıza göre çok çok İyi, yakıt olarak ta gayet ekonomik, tabi bu kullanıcı ya göre değişir de, ufak tefek çıkıyor, şimdilik iyi

Başak küçük geliyor biraz da bakıyorum öyle ondan sordum.

Çevrimdışı aalperen10

« Yanıtla #4 : Ekim 27, 2017, 17:28:32 »

Macar fiğ mı yem bezelyesi mı daha iyi?

Çevrimdışı Demir

« Yanıtla #5 : Ekim 27, 2017, 23:53:02 »
Macar fiğ mı yem bezelyesi mı daha iyi?

Ben yem bezelyesi derim.