toprakbilgi.com

Gönderen Konu: Akülü Bağ Makası  (Okunma sayısı 806 defa)

Çevrimdışı triticum

Akülü Bağ Makası
« : Ocak 21, 2019, 20:54:34 »
ELECTROCOUP F3015 INFACO + PW2 en Arboriculture FR

Çevrimdışı FatihEFE

Ynt: Akülü Bağ Makası
« Yanıtla #1 : Ocak 23, 2019, 22:25:37 »
En az 10 bin fiyatı şuan ki kur ile
Bahara ne olur allah bilir.

Çevrimdışı YılmazÖzşirvan

« Yanıtla #2 : Ocak 24, 2019, 11:08:35 »
Yaşlı kütükler için traktörle çalışan hidrolik versiyonunuda yapmışlar.
Bağda pek çubuk olmaması dikkatimi çekti büyük ihtimalle sıkıntı var veya budak ve dolama yapılmış da olabilir.
Telli terbiye sistemi kullanılmış,50 kg beton direklere nazaran güzel sistem olmuş.

Çevrimdışı Göktürk

« Yanıtla #3 : Ocak 28, 2019, 22:19:01 »
Ben de akülü bağ makası için arayış içindeyim.Böyle giderse elleri sakatlanacak.Son Bursa fuarında bayağı çeşit gördüm ve fiyat aldım.Ucuzlarına pek güvenemiyorum.Pahalılar çok pahalı.Pnömatik sistemi kurmaya çalışıyorum.
Bu iş için @ofas ne çözüm üretti acaba? 

Çevrimdışı Göktürk

« Yanıtla #4 : Ocak 28, 2019, 22:20:45 »
@of@s yazmam gerekirdi.

Çevrimdışı of@s

« Yanıtla #5 : Ocak 28, 2019, 22:34:23 »
Ben de akülü bağ makası için arayış içindeyim.Böyle giderse elleri sakatlanacak.Son Bursa fuarında bayağı çeşit gördüm ve fiyat aldım.Ucuzlarına pek güvenemiyorum.Pahalılar çok pahalı.Pnömatik sistemi kurmaya çalışıyorum.
Bu iş için @ofas ne çözüm üretti acaba?
Abi benim bağlar yaşlı değil. Dolayısıyla şimdilik bilek gücü yetiyor. 2-3 kişi 1 günde bitiriyoruz.
Ben Felco 7 kullanıyorum.

Çevrimdışı Göktürk

« Yanıtla #6 : Ocak 28, 2019, 23:22:14 »
Abi benim bağlar yaşlı değil. Dolayısıyla şimdilik bilek gücü yetiyor. 2-3 kişi 1 günde bitiriyoruz.
Ben Felco 7 kullanıyorum.

Yıllık dallar her yıl daha kalın oluyor.Teknik konu olduğu için başkasına güvenmeyip  tek başıma uğraşıyorum.Sizin kurulum 2014 diye biliyorum ( yani benden önce).Daha önce resimlerini yayınladığım makasları kullanıyorum.Pnömatik sistem son aşamasında.Başarılı olursa yayınlarım.