toprakbilgi.com

Gönderen Konu: Pnömatik mibzer tavsiyesi  (Okunma sayısı 1215 defa)

Çevrimdışı Saraylı çiftçi

Pnömatik mibzer tavsiyesi
« : Mart 18, 2019, 22:21:53 »
Arkadaşlar sezon yaklaşıyor yeni makine alacağım kullandığınız tavsiye edeceğiniz artıları eksileri ile yorum yapabileceğiniz makine var mı ?
Makine sıfır olacak 4 sıra olacak
çok çok ağır olmayacak traktörüm büyük makineye müsait değil o bakımdan tavsiye bekliyorum
Zincirlesi var şaftlısı var plastik gübre kovalısı var metal var galveniz tarzı mı ne olan var vs vs

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı DuSTeRo

Ynt: Pnömatik mibzer tavsiyesi
« Yanıtla #1 : Mart 20, 2019, 02:02:21 »
İrtem'in Türk Traktör için yaptığı makinaları tavsiye ederim. Fikir amaçlı bu konuya bakabilirsin.

http://forum.toprakbilgi.com/ekim-makinalari-ekipmanlari/turk-traktor-bm-40s-(irtem)-ile-aycicek-ekimi-20-03-2016/msg326/#msg326

Çevrimdışı sezgin39

« Yanıtla #2 : Mart 21, 2019, 10:29:08 »
irtem al .düzgün ekim , iyi hazırlanmış yerde güzel çıkış.iyi kullanımda arıza sıfır, belli aralıklarla aynaları değiştir , baltalara uç yaptır ama ömürlük  kullan. alırken biraz can yakıcı maliyetli ama kalite.

« Yanıtla #3 : Mart 21, 2019, 19:48:23 »
İrtem'in Türk Traktör için yaptığı makinaları tavsiye ederim. Fikir amaçlı bu konuya bakabilirsin.

http://forum.toprakbilgi.com/ekim-makinalari-ekipmanlari/turk-traktor-bm-40s-(irtem)-ile-aycicek-ekimi-20-03-2016/msg326/#msg326
Bunun irtem marka olanı yani aynı modelini alıyorum Yılmaz hocamın da desteğiyle hayırlısı olur inş

Çevrimdışı Ylmz_1907fb

« Yanıtla #4 : Mart 21, 2019, 19:55:11 »
hocam makine alırken,servis ve kullanma klavuzuna dikkat etmenizi öneririm.Çoğu zaman destek bilgi gerebiliyor.

Çevrimdışı ibrahim özkan

« Yanıtla #5 : Mart 27, 2019, 21:31:17 »
Bunun irtem marka olanı yani aynı modelini alıyorum Yılmaz hocamın da desteğiyle hayırlısı olur inş

Merhaba hayırlı olsun, ne kadara aldınız acaba bende almayı düşünüyorum, burdan paylaşmak istemezseniz özel msj da atabilirsiniz

« Yanıtla #6 : Mart 28, 2019, 23:21:53 »
Merhaba hayırlı olsun, ne kadara aldınız acaba bende almayı düşünüyorum, burdan paylaşmak istemezseniz özel msj da atabilirsiniz
Liste fiyatları zaten belli bayilerle pazarlığınıza bağlı fiyat paylaşmak çok doğru değil ama 21 e kadar bırakan bayiler var 4 sıra irtem standart model Pegasus modelini alacaktım ama benim traktörler kaldırmaz kapasite yetersiz o yüzden bu modele yöneldik sonuçta irtem Trakya’mızın değeri

Çevrimdışı ibrahim özkan

« Yanıtla #7 : Mart 30, 2019, 19:48:29 »
Liste fiyatları zaten belli bayilerle pazarlığınıza bağlı fiyat paylaşmak çok doğru değil ama 21 e kadar bırakan bayiler var 4 sıra irtem standart model Pegasus modelini alacaktım ama benim traktörler kaldırmaz kapasite yetersiz o yüzden bu modele yöneldik sonuçta irtem Trakya’mızın değeri

Teşekkürler bilgi için güle güle kullanın mibzerinizi

Çevrimdışı triticum

« Yanıtla #8 : Mart 31, 2019, 06:33:44 »
Güngör'ü 17,5 bin tl ye telefonda bırakan bayi var. Yüz yüze konuşulduğunda belki biraz daha düşürülebilir.