toprakbilgi.com

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Traktör Şikayetleri / Ynt: Traktör teslim edilene kadar daha ne eksilecek acaba
« Son İleti Gönderen: ParaMiliter Eylül 16, 2021, 16:22:26 »
geçmiş olsun.
anlaştığınız şartlar yazılı kayıt altındaysa, ve anlaşılan özelliklerden farklı traktör gelirse teslim almayın.
para verdiyseniz geri alın.
anlaşılan teslim tarihinden sonraki tarihler için maddi tazminat talep edin.
anlaşılan teslim tarihi gelip teslim edilmediyse, mahkemeden tespit isteyebilirsiniz veya noterden protesto çekin. sözleşmeden cayma hakkınız var. zamana oynuyorlar......
2
Traktör Şikayetleri / Traktör teslim edilene kadar daha ne eksilecek acaba
« Son İleti Gönderen: YAVUZ_13 Eylül 15, 2021, 23:02:21 »
Malum 1 temmuzda bayi ile Newholland td 110 kk tmr  bluemaster marka model traktör için anlaşmıştım bugün 15 Eylül ve traktör hala gelmedi buarada ben anlaşırken dijital ekran vardı şuanda gelen traktörlerde analog ekran geliyor
Bayi ile yüzyüze görüştüm böyle geliyor dedi
Traktör teslimi için ekim aynı bulacağı söylendi
Fabrika ile telefonda görüştüm virüs ve çip krizinden dolayı üretimdeki yavaşlama ile geç teslimat ve analog göstergeye dönüş oldu söylendi bende şikayetvari isimli sitede şikayetimi yayınladım daha sonra ilgili birimlere şikayetiniz iletildi tarzı bir msj yayınlandı daha sonra bayi  firma yetkilileri tarafından aranıp tabiri caizse sorgulanmış onlarda beni aradı sen bizi şikayetmi ettin vs vs
Bugün firma beni tekrar aradı bayi ile görüşüp anlaştınızmı dedi
Sanırım bayi hakkında şikayetim olduğu düşünülmüş
Bende bayi ve servisinden memnunum sizden şikayetçiyim hem traktörü hala teslim etmiyorsunuz hemde dijital ekran için net bilgi vermiyorsunuz ben traktör için pazarlık yaparken traktörde olan bir özellik şuanda yok ve virüsü bahane ediyorsunuz mantıklı bir açıklama ve çözüm bekliyorum dedim
Telefondaki kişi yetkililerle görüşüp tekrar sizi arayacağız dedi
Traktör bayiye gelene kadar virüsü bahane edip Kabini falan sökmezler umarım 😂😂😂

Şikayetim var isimli sitedeki msjımı aşagıya kopyalıyorum

New Holland Traktör Teslim Süresi Ve Traktörde Yapılan Değişiklik
457görüntüleme
Fevzi
Fevzi 4 gün önce
Bayi ile pazarlığı bitirip anlaştığımız New Holland Td 110 d bluemaster kabinli traktör 70 günü geçtiği halde teslim edilmedi müşteri hizmetleri ile geçen hafta görüştüm ve ekim ayında teslim edileceği cevabını aldım bu da yetmezmiş gibi biz bayi ile anlaştığımızda dijital ekran gösterge ile traktör satılıyordu şu anda bayiye gelen traktörlerin tamamı Analog ekran ve bu konu için bugün yine müşteri hizmetlerini aradım korona ve çip krizinden dolayı dijital ekranlı gösterge paneli sıkıntısı olduğu ve bu yüzden Analog gösterge panelli traktör gönderdiklerini söyledi. Şimdi soruyorum ben bu traktörü alırken dijital gösterge panelini beğenip pazarlık yapmıştım hem 4 ay bekleteceksiniz traktör teslimi işimiz gücümüz aksayacak hem de dijital ekran olmayacak peki şimdi benim zararımı kim karşılayacak?
3
Küçükbaş Hayvancılık / Ynt: Kuzunun tek memeyi emmesi
« Son İleti Gönderen: FatihEFE Eylül 03, 2021, 18:16:06 »
Emzirmezden evvel emdiği memeyi sağarsanız yeterli süt bulamayınca inadı kırılabilir
4
« Son İleti Gönderen: fuat5720 Eylül 01, 2021, 09:21:10 »
Başka kuzu tutulmaz mı altına

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5
« Son İleti Gönderen: Demir Ağustos 31, 2021, 21:37:24 »
Süt kalıyorsa yapılacak en iyi şey bu. Kuzunun insafına kalırsak o iş olmaz :)
6
« Son İleti Gönderen: atila Ağustos 31, 2021, 20:22:02 »
Kuzunun emmediği memeyi günde bir sağarak, memeyi rahatlatarak olayı çözdük (gibi).
Ama (inatçı) kuzu daha bu memeden emmiyor.
7
« Son İleti Gönderen: Ahkem Ağustos 31, 2021, 18:08:40 »
Yeni doğan kuzuların bazıları annelerini tek taraflı (bir memeyi) emiyor. Dolayısıyla diğer meme şişiyor-kızarıyor.

Diğer memeyi de emmesi nasıl sağlanabilir?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Hocam merak ediyorum, ne oldu durum? Çözüm bulabildiniz mi?
8
Küçükbaş Hayvancılık / Kuzunun tek memeyi emmesi
« Son İleti Gönderen: atila Ağustos 29, 2021, 08:38:19 »
Yeni doğan kuzuların bazıları annelerini tek taraflı (bir memeyi) emiyor. Dolayısıyla diğer meme şişiyor-kızarıyor.

Diğer memeyi de emmesi nasıl sağlanabilir?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
9
Mısır ekmeyenlerin önemli bir kısmı ayçiçeği ve buğday diye duyuyorum. Güneydoğu Anadolu bölgesi ise pamuğa ağırlık verdi diye biliyorum.

Ozaman bu sene Mısır fiyatları fazlaca yükselir, seyreyleyelim bakalım ne olacak.😇
10
Mısır ekmeyenlerin önemli bir kısmı ayçiçeği ve buğday diye duyuyorum. Güneydoğu Anadolu bölgesi ise pamuğa ağırlık verdi diye biliyorum.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10