toprakbilgi.com

Gönderen Konu: Syngeta İsabion  (Okunma sayısı 1074 defa)

Çevrimdışı kırmızıbugday

Syngeta İsabion
« : Mart 27, 2021, 18:39:50 »
Öncelikle bütün forum sakinlerene merhaba. Aranızda syngetanın isabion ürününü buğdaylarda kullanan varmı. Kullanan varsa dozaj olarak ne kadar kullandınız kaç sefer kullandınız. Fiyat performans olarak nasıldı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ANKGARALI

Ynt: Syngeta İsabion
« Yanıtla #1 : Mart 28, 2021, 00:36:55 »
Öncelikle bütün forum sakinlerene merhaba. Aranızda syngetanın isabion ürününü buğdaylarda kullanan varmı. Kullanan varsa dozaj olarak ne kadar kullandınız kaç sefer kullandınız. Fiyat performans olarak nasıldı.

Evet bende bu sene kullanmayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar yazarsa bizde öğrenmiş oluruz

Çevrimdışı atalay59

« Yanıtla #2 : Mart 28, 2021, 17:25:48 »
200ml -200ml kullandık isabionu,  yieldon kullandığımız yere dolu vurdu tam karşılastıramadım. iyi ürün bence ama yerli muadiller gibi ürünlerden farkı var mı orasını bilmiyorum. kökboğazda yerli kullandık.Biraz tohum çeşidi önemli esperia gibi ufak başaklı ufak taneli tohum ekiyorsanız bilemem.Biz anforetta gibi iri tohum yada lg59 gibi uzun başaklı tohumlarda başağın üst 3 sırasında doldurma problemi yasadık o yüzden atıyoruz hem de değerleri yüksek geliyor.

Çevrimdışı ossan

« Yanıtla #3 : Nisan 16, 2021, 00:53:18 »
Yieldon tamamen son dönem ürünü hem kaliteye etkisi var hem verime çok iyi bir ürün 10 lira maliyet çıkıyor dekara ama karşılığını fazlası ile veren bir ürün.

Çevrimdışı triticum

« Yanıtla #4 : Nisan 20, 2021, 15:24:09 »
Fiyatindan dolayi andolamin aldim isabion yerine. Don zararindan sonra kullandim. Bugday hizli toparladi kullanilmayan yerlere gore.

Dekara 100 ml andolamin, 50 ml algea power, 100 gr magnezyum sulfat