toprakbilgi.com

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Küçükbaş Hayvancılık / Ynt: Hayvancılık Ama Hangisi?
« Son İleti Gönderen: ORION Dün, 21:57:23 »
Hele Biraz cesarette bana verin ...
Bende de bı tavsiye 2006 ya kadar saman la 10 15 kuzu takas eder yaz sonu sürüden alır evde bakar adaklık satardım güzel para kazanırdim

Abi 10 koyun iyi bı koç al kuzuları adaklık sat cebinden harçlık eksik olmaz yediği içtiği az olduğu için sana dokunmaz ...
Yılmaz abi güzel açıklamış olayı ...

Anlamadım :D az hayvan olunca 1 koyun daha mı az yiyor
2
Bunlara ilaveten 50 gr bor atsak nasıl olur
3
Yatırım maliyetleri maalesef yüksek Küçük cifciye hitap eden bir sistem değil ...
Şekerli beyin amacı bilgiyi satmak
Şekerli kendi doğrularını satıyor.söylediklerinin çoğunun uygulanabilirliği yok yada söylediği gibi rantable değil.şekerli modern dolandırıcı bigün ne demek istediğimi herkes anlıycak .. ülkemiZ bu yüzden ilerlemiyor ticari çıkarlar herşeyin önğne geçiyor .. çiftçi çiftçiyi hayvancı hayvancıyı kıntimine getirdimi düdüklüyor.adam humik asit üretmek çok maliyetsiz diyor .. sözüm ona hümikci öyle basit bişey değil yaptığın olmaz diyor .. sanki kendi keşifiymiş gibi lanse ediyor , ordan geçelim alete hiç arge yapmadan kopyala yapıştırla ekipman yapıyorlar bi gram eleştiri yapmadan orjinalinden pahalıya satmaya çalışıyorlar .. şekerlide bunlardan biri şark kurnazı saf köylüyü nasıl tokatlarım derdinde .. ne diyim inananlar düşünsün .. malum yalana dolana ve deveyi dikip bizi sevene hürmette kusur etmiyoruz..
4
Küçükbaş Hayvancılık / Ynt: Hayvancılık Ama Hangisi?
« Son İleti Gönderen: yenikentli123 Dün, 19:19:30 »
Hele Biraz cesarette bana verin ...
Bende de bı tavsiye 2006 ya kadar saman la 10 15 kuzu takas eder yaz sonu sürüden alır evde bakar adaklık satardım güzel para kazanırdim

Abi 10 koyun iyi bı koç al kuzuları adaklık sat cebinden harçlık eksik olmaz yediği içtiği az olduğu için sana dokunmaz ...
Yılmaz abi güzel açıklamış olayı ...
5
Yatırım maliyetleri maalesef yüksek Küçük cifciye hitap eden bir sistem değil ...
Şekerli beyin amacı bilgiyi satmak
6
Kanolaya çinko:100gr mangan:100 gr bor:100 gr demir sülfat:50 gr atsam yapraktan yakarmı
7
Benim fazla bı secenegim yok
Tercihim işçiye bağlı kalmadan üretim yapmak
Mazot gübre ve temel isciliklerden kisamiyoruz kacamiyoruz ...
8
Zor sartlarda bile devam

9
Toprak İşleme Ekipmanları / Hizli bir sekilde bahce rotavatoru
« Son İleti Gönderen: ydincbayram Dün, 18:49:27 »
Belki de super hizli demek lazimdi

10
Püf Noktalar ve Bilgiler / Ynt: Ne Ekmeli? Neye Göre Hareket Etmeli?
« Son İleti Gönderen: Demir Dün, 17:45:11 »
Bende tablo paylaştım ordaki oranlar net :) şeker sorgumu diye adlandırılan bi üründe nisasta yok demek yada az demenin izahı yok bunu nasıl uzun uzun açıkliyim :) ..
Tablo gözümden kaçmış. Eğer görseydim o soruyu sormaya gerek yokmuş. :) Özür dilerim :)
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10