toprakbilgi.com

Gönderen Konu: [GoPro] Wheat Harvest 2016 ++New holland tc5070++ //in Cab// (Güneşli günlerden)  (Okunma sayısı 2544 defa)

Çevrimdışı GörkemÇetin

Yeni bir seri başlatmaya karar verdim, 2016 sezonunun kabin içi görütülerini yayınlayacağım biraz uzun olacak bu seriler
video ilgi görürse çok geçmeden "in cab" serisine devam edicem  :)

İyi Seyirler...

Çevrimdışı FatihEFE

Eline sağlık Görkem ama gerçekten uzun olmamış mı? 
Sana tavsiyem açıyı biraz değiştir daha fazla dışarıyı görelim birde ağaç,taş kenarı etrafı gibi geçerklen merak uyandıracak yerleri montajla ve biraz kısalt izlenme sayısı artacaktır

Çevrimdışı DeHLiZ

Eline sağlık çok güzel video, ama @FatihEFE ye katılıyorum arada indiğinde falan açıyı değiştirsen izleyiciler için daha ilgi çekici olabilir :) Bizim için fark etmiyor ama izleyiciler isteyebilir :D

Çevrimdışı GörkemÇetin

Eline sağlık Görkem ama gerçekten uzun olmamış mı? 
Sana tavsiyem açıyı biraz değiştir daha fazla dışarıyı görelim birde ağaç,taş kenarı etrafı gibi geçerklen merak uyandıracak yerleri montajla ve biraz kısalt izlenme sayısı artacaktır
Eline sağlık çok güzel video, ama @FatihEFE ye katılıyorum arada indiğinde falan açıyı değiştirsen izleyiciler için daha ilgi çekici olabilir :) Bizim için fark etmiyor ama izleyiciler isteyebilir :D
Teşekkürler Abilerim, videonun amacı uzun olması diğer kliplerden farklı birkaç video öncesindede bahsettiğim gibi bonus videolar gelecek demiştim işte bonuslar :) bu test videosu sayılır bu tutmazssa video çöpe, klip şekline devam edecem  :)

Çevrimdışı ydincbayram

Avrupadaki yapimlara benzemis Gorkem ☺

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı GörkemÇetin

Avrupadaki yapimlara benzemis Gorkem ☺

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler Abi  :)

Çevrimdışı Jura

Güzel olmuş video ama biraz uzun gibi :)

Çevrimdışı trakyalıuzunadam

Efsane olmuş Görkem eline sağlık. Süre konusunda abilere arkadaşlara katılıyorum, ama tek nokta olunca yapacak çok birşey kalmıyor haklısın sen de. Gopro'nun Studio uygulamasında klibi Highlight'lar şeklinde otomatik kısaltıyor, onu bir deneyebilirsin istersen. Bende de birçok video var editleyecek de üşeniyorum ne yalan söyliyim :D

Çevrimdışı Demir

Eline sağlık görkem yapıyorsun sen bu işi :)

Çevrimdışı GörkemÇetin

Güzel olmuş video ama biraz uzun gibi :)
Teşekkürler, uzun olması özelliği  :D

Çevrimdışı GörkemÇetin

Efsane olmuş Görkem eline sağlık. Süre konusunda abilere arkadaşlara katılıyorum, ama tek nokta olunca yapacak çok birşey kalmıyor haklısın sen de. Gopro'nun Studio uygulamasında klibi Highlight'lar şeklinde otomatik kısaltıyor, onu bir deneyebilirsin istersen. Bende de birçok video var editleyecek de üşeniyorum ne yalan söyliyim :D
Teşekkürler Berk Abi, gopro studio yu birtürlü çalıştıramamıştım yeniden indirip bir deneyeyim. Üşenme Abi seninde videoları bekliyoruz beya ;D

Çevrimdışı GörkemÇetin

Eline sağlık görkem yapıyorsun sen bu işi :)
Teşekkürler, yapmaya çalışıyoruz bakalım hayırlısı :D

Çevrimdışı sebazios

Görkem'i burdan doğru Hollywood'a yollayacağız.

Şaka bir yana hadi bizden de çıksın bi youtuber.

Çevrimdışı GörkemÇetin

Görkem'i burdan doğru Hollywood'a yollayacağız.

Şaka bir yana hadi bizden de çıksın bi youtuber.
Dediklerin zor Yılmaz Abi, tarlaya gitsem yeter ;D