toprakbilgi.com

Gönderen Konu: NH TD 65D KK 2 WD ve 20li Goble ile Ayçiçek Yeri Sürümü(2015 yılı)  (Okunma sayısı 3494 defa)

Çevrimdışı YAVUZ_13

iyi seyirler arkadaşlar

Çevrimdışı FEHİM

çiçek yerine enine çekseydin sap daha ince kıyılacak hemde daha çabuk toprağa karışacaktı. yakıtın biraz artacaktı ama arazin enine çekmeye müsaitmiş.

Çevrimdışı DuSTeRo

Yavuz abi güzel paylaşım enine çekmeyi dene birkere abi biraz zıplarsın ama sopa kıymaya birebir

Çevrimdışı YAVUZ_13

çiçek yerine enine çekseydin sap daha ince kıyılacak hemde daha çabuk toprağa karışacaktı. yakıtın biraz artacaktı ama arazin enine çekmeye müsaitmiş.
abi önce normal sıraya çektim ikinci gobleyi birkaç hafta sonra enine çektim helva gibi olmuştu

Yavuz abi güzel paylaşım enine çekmeyi dene birkere abi biraz zıplarsın ama sopa kıymaya birebir

aynen birinciyi böyle ikinciyi enine çektim  :D

Çevrimdışı FEHİM

abi önce normal sıraya çektim ikinci gobleyi birkaç hafta sonra enine çektim helva gibi olmuştu

aynen birinciyi böyle ikinciyi enine çektim  :D

sorun orada zaten ekimi düzgün getirebilmek için ilkini enine ikinciyi diğer ürünü ekeceğin istikamette çekmen ekici makinayı rahatlatır + sapların daha çabuk toprağa karışmasını sağlar.

Çevrimdışı YAVUZ_13

sorun orada zaten ekimi düzgün getirebilmek için ilkini enine ikinciyi diğer ürünü ekeceğin istikamette çekmen ekici makinayı rahatlatır + sapların daha çabuk toprağa karışmasını sağlar.

abi yalnız son işlem olarak kazayagı da çekiyoruz bugday ekeceksek
kazayagından sonrada mibzerle giriyoruz traktör akıyor resmen

Çevrimdışı Cebrail68

paylaşım için teşekkürler.emeğinize sağlık