toprakbilgi.com

Gönderen Konu: Merhaba Toprakbilgi...  (Okunma sayısı 10628 defa)

Çevrimdışı Demir

• Admin
  • çok çok yazan üye
  • Yer: İzmir
    • Profili Görüntüle
Ynt: Merhaba Toprakbilgi...
« Yanıtla #125 : Mayıs 07, 2018, 22:27:23 »
Edirneden selemlar.
herkeze iyi forumlar.
Hoşgeldiniz

SM-T280 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı umut71

• yeni üye
  • *
  • Yer: kırıkkale
  • yıldızlar en iyi yeryüzü karanlıkken görülürler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #126 : Mayıs 18, 2018, 21:56:21 »
merhaba ercan aykuş

Çevrimdışı m.aygün 10

• üye
  • **
  • Yer: Balıkesir
  • Toprak kutsaldır.Koruyalim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : Mayıs 18, 2018, 23:31:24 »
Hoşgeldin

Çevrimdışı umut71

• yeni üye
  • *
  • Yer: kırıkkale
  • yıldızlar en iyi yeryüzü karanlıkken görülürler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #128 : Haziran 01, 2018, 21:11:03 »
ben umut71 kırıkkale keskin  den sizlerle bilgi alışverşi yapmak sohbet etmek için bende üye oldum aynı isimle trakklupte 2010 yılından beri üyeyim  sitenin hazırlanmasın da ve kurulmasın da emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederimmm....

Çevrimdışı Ali SARAÇ

• Admin
  • çok çok yazan üye
  • Yer: Manisa-Alaşehir
  • Adalet Asalet Merhamet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #129 : Haziran 01, 2018, 21:56:15 »
ben umut71 kırıkkale keskin  den sizlerle bilgi alışverşi yapmak sohbet etmek için bende üye oldum aynı isimle trakklupte 2010 yılından beri üyeyim  sitenin hazırlanmasın da ve kurulmasın da emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederimmm....
hoşgeldin abi paylaşımlarını bekliyoruz

Çevrimdışı Vatansever

• aktif üye
  • Yer: Tekirdağ
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #130 : Haziran 02, 2018, 21:54:01 »
Merhaba arkadaşlar, ben Tekirdağ'dan Utku. Uzun yıllardır (lise+üniversite) İstanbul'da eğitim gördüğüm için aileme yazları çiftçilikte yardım edebiliyorum fakat gelecekte çiftçiliğe devam etmeyi planladığım için kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Gözlemci olarak uzun süredir toprakbilgi'yi takip ediyordum. Her sorulan soruya doyurucu cevaplar verilen ve çoğu yerde bulamayacağınız bilgilere ulaşabileceğiniz bu platformdaki aktivitenin sınırlı olması gerçekten şaşırtıcı. Öte yandan da diğer forum sitesinde yorumlarını özellikle takip ettiğim birçok yazarın burada bir arada olması büyük bir şans oldu. Herhalde bu da bize nicelik - nitelik arasındaki farkı gösteriyor.

Tekrardan herkese saygılar, iyi günler.
Hoşgeldin hemşerim. Bende senin gibi bir süre gurbette kaldıktan sonra köye döndüm. Başta sebazios(Yılmaz abi) olmak üzere pek çok üyeden, çok değerli bilgiler edindim ve çiftçilik yapmaktayım.  Kısmet olursa hayvan işinede girmek istiyorum ama mevcut piyasa şartlarında yatırım yapmak çok riskli görünüyor. Son zamanlar biraz karamsarlığa düştüm.
Yeter büyüklükte bir işletmem olmadığı için fabrikada çalışıyorum, şimdilik daha garanti ve cazip yol bu görünüyor...

Forumun yeni olmasından dolayı, birde kurucu üyelerin iş yoğunluğunun fazla olmasından dolayı çok fazla konu açılmadığının bende farkındayım. Ama sizin gibi yeni üyeler sordukça cevap gelecek, forum daha canlı olacaktır diye düşünüyorum.

İyi forumlar ve bol paylaşımlar dilerim.

Çevrimdışı DeHLiZ

• Admin
  • çok çok yazan üye
  • Yer: İstanbul
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : Haziran 02, 2018, 23:55:12 »
Merhaba arkadaşlar, ben Tekirdağ'dan Utku. Uzun yıllardır (lise+üniversite) İstanbul'da eğitim gördüğüm için aileme yazları çiftçilikte yardım edebiliyorum fakat gelecekte çiftçiliğe devam etmeyi planladığım için kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Gözlemci olarak uzun süredir toprakbilgi'yi takip ediyordum. Her sorulan soruya doyurucu cevaplar verilen ve çoğu yerde bulamayacağınız bilgilere ulaşabileceğiniz bu platformdaki aktivitenin sınırlı olması gerçekten şaşırtıcı. Öte yandan da diğer forum sitesinde yorumlarını özellikle takip ettiğim birçok yazarın burada bir arada olması büyük bir şans oldu. Herhalde bu da bize nicelik - nitelik arasındaki farkı gösteriyor.

Tekrardan herkese saygılar, iyi günler.
Hoşgeldiniz, forumun özellikle şu sıralar sessiz olması nedeni işlerin yoğunluğu. Malum tarla işlerinin en yoğun olduğu zaman bu zaman. Ancak yine de soru sorulduğunda herkes elinden geldiğince sorulara cevap veriyor.

Bir de biz aynı başlıklardan birden fazla olmamasına özen gösteriyoruz, yani çok başlık olsun görüntü olsun, boş muhabbet dönsün görüntü olsun havasındansa, az konu olsun, ama düzgün, cevaplara kolay erişim olsun düşüncesindeyiz. Sizin de konu açarken buna özen gösterdiğinizi biliyoruz.

Tekrar hoşgeldiniz, Toprakbilgi eğitim akademisinde iyi eğitimler dileriz :) :)