toprakbilgi.com

Gönderen Konu: Torkunun durumu  (Okunma sayısı 1480 defa)

Çevrimdışı sadesoda

Torkunun durumu
« : Haziran 13, 2019, 13:36:07 »
Twitter da böyle birseye denk geldim dogru mu bu?

Resmin Orjinal Boyutu Icin Tiklayiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı FatihEFE

Ynt: Torkunun durumu
« Yanıtla #1 : Haziran 13, 2019, 17:32:01 »
Türkiye de yapılan haberlerin yüzde 50 si yalanmış
Bunun büyük bir.kısmı da sosyal medya üzerinden yapılıyormuş
Bir yalan haber sosyal medyada çokça karşımıza çıkarak amacına ulaşıyor bu sayede de etkili oluyormuş.
Örneğin şu an yaklaşan istanbul seçimleri dolayısıyla Ekrem İmamoğlu na yapılan uydurma haberler gibi bir habere benziyor

Çevrimdışı omeryucel

« Yanıtla #2 : Haziran 17, 2019, 14:10:12 »
Torku kolay kolay batmaz. Ancak bikac senedir özellikle enerji işine girdiğinden beri zarar ettiği doğrudur. Batma noktasına gelir mi bilinmez ama pancar çiftçisine ödemeleri vaktinden önce yapan şirket şimdilerde çok geç kalmaya başladı.

Çevrimdışı ParaMiliter

« Yanıtla #3 : Haziran 18, 2019, 08:54:51 »
torku ve diğer çiftçi birlikleri batmaz. batırılır...

rekabete girdiği şirketler tarafından batırılır...
siyasi iktidar tarafından batırılır...
her sektöre yatırım yapmaya kalkan iş bilmez yöneticiler tarafından batırılır...

Çevrimdışı ydincbayram

« Yanıtla #4 : Haziran 18, 2019, 23:16:05 »
torku ve diğer çiftçi birlikleri batmaz. batırılır...

rekabete girdiği şirketler tarafından batırılır...
siyasi iktidar tarafından batırılır...
her sektöre yatırım yapmaya kalkan iş bilmez yöneticiler tarafından batırılır...
Katiliyorum.

Çevrimdışı ydincbayram

« Yanıtla #5 : Haziran 25, 2019, 14:19:29 »
Haindir fetodur değildir bilmem. Hatta ne yazmış inanın okumadım bile. Ama torkuya mal veren pancar eken çiftçilerin de, yalan söyleyecek fetocu olacak hali yok.
Ekonomik sartlar odeme vadelerini ciddi anlamda degistirdi Omer. Her yil pesin alan CP yem 45 gun vade koydu ki bu sure tarihinde ilktir.
Gecikmeler dogal bir sonuc bu ortamda maalesef.

Çevrimdışı omeryucel

« Yanıtla #6 : Haziran 26, 2019, 15:19:49 »
Evet okumadın. Bu iftirayı atan soysuzun kim olduğuna bakmadın bile. Torku batmış mı? Batmış. koyver gitsin dedin geçtin.
Adamlar ortaya yalan bırakıyor. Senin çiftçin de kahvede bunun muhabbetini yapıyor. Mal verenlerin ödemesi biraz gecikince veriyor ateşi. O yalan attığıyla kalıyor, biz insanlara bunun yalan olduğuna inandırmaya uğraşıyoruz. Pes!
Yahu arkadaş ne bu hiddet bu celal!!  Sanki torkuyu ben batırdım, o yazıyı ben yazdım.
Yedi cihan adı gibi biliyor torkunun enerji işine girip zarar ettiğini siz bilmiyorsanız sizin ayıbınız.
Yukarıda ilk yazdığımda torku kolay kolay batmaz dedim sizde okumamış koyver gitsin demişsiniz.
Senin çiftçin benim çiftçim mi varmış. Nedir bu ayrıştırma çabası.

Çevrimdışı sebazios

« Yanıtla #7 : Haziran 26, 2019, 20:34:52 »
azoxystrobin isimli üye, “hakaret” içerikli mesajı / mesajları nedeni ile forumunuzdan uzaklaştırılmıştır.

İnsanların kırmızı çizgileri elbette olacaktır. Saygı ile karşılıyoruz. Ancak bu durum üslubun bozulmasına gerekçe değildir.

Forumumuz içerisinde doğru üslup ile tüm üyelere geniş bir ifade özgürlüğü imkanı sunmakta ve bu konuda az rastlanır bir tolerans göstermekteyiz.

Ancak bizim de kırmızı çizgilerimiz bulunmaktadır ve bunların en önemlisi “saygı”dır.

Bu çizginin “hangi amaçla olursa olsun” aşılmasına müsade etmedik. Etmeyeceğiz.

Forum sakinlerinin bilgisine.

Çevrimdışı Demir

« Yanıtla #8 : Haziran 27, 2019, 00:29:44 »
Yapılan saygısızca yorumlar amacını aşmıştır. Burada hiç kimse bu ülkenin hiçbir kurumunun batmasını istemez. Hepimiz aynı geminin yolcusuyuz. Birbirimize iftira atıp, terbiyesizce hakaretler etmek bize yakışmaz. Bu durumda gereken yapıldığı için arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Biz TOPRAKBİLGİ  forumu olarak bu tür saygısızca hareketlere müsade edemeyiz. Her türlü tartışma saygı çerçevesinde olmak şartıyla bu forumda serbesttir. Bu sınırı aşan üye ve iletiler engellenir.

azoxystrobin isimli üyeyi bu forumda engellenen ilk kişi olduğu için tebrik ederim.

Çevrimdışı ydincbayram

« Yanıtla #9 : Haziran 27, 2019, 13:30:19 »
Umarim.kalici bir engellemé olmaz. Neticede insanlarin gergin zamanlari olabiliyor. Sorunlar konusulur duzeltilir derim.