toprakbilgi.com

Gönderen Konu: Çift Rotovator Hakkında Yardım  (Okunma sayısı 344 defa)

Çevrimdışı Pahedon

Çift Rotovator Hakkında Yardım
« : Eylül 02, 2018, 13:47:26 »
Sa arkadaşlar, ön pto lu bir traktör de traktör ün hem arkasina hemde önüne Rotovator takabilirmiyiz , bu konuda paylaşım göremedim , yardımlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı omeryucel

Ynt: Çift Rotovator Hakkında Yardım
« Yanıtla #1 : Eylül 02, 2018, 20:04:55 »
Aynı anda iki kez rotayı niye çekmek istersiniz bilmiyorum ama motor gücüne göre ve uygun ekipman varsa tabiki çekilebilir.

Çevrimdışı Pahedon

« Yanıtla #2 : Eylül 02, 2018, 22:48:07 »
Rotovator toprağı daha iyi inceltiyor artı otuda daha iyi parçalıyor.. tohum yatağı hazırlamada ise dik freze 10 numara işçilik yapıyor. Niyetim yapabilirsem traktör ün önüne Rotovator,  arkasına dik freze ve mibzer.. ama sorun traktör önüne takılacak Rotovator varmı , ben bulamadım.

Çevrimdışı FatihEFE

« Yanıtla #3 : Eylül 02, 2018, 23:02:09 »
Traktörün önüne takılabilecek sap parçalama varsa roto da olur sadece çift bağlantılı şase ve şanzıman takmaları gerekir
Yani demek istediğim yoksa bile çift yönlü ekipman yapan hisarlar toscano gibi firmalar sipariş üzerine yapabilirler

Çevrimdışı Pahedon

« Yanıtla #4 : Eylül 02, 2018, 23:34:30 »
Traktörün önüne takılabilecek sap parçalama varsa roto da olur sadece çift bağlantılı şase ve şanzıman takmaları gerekir
Yani demek istediğim yoksa bile çift yönlü ekipman yapan hisarlar toscano gibi firmalar sipariş üzerine yapabilirler
Teşekkürler, dediğiniz gibi firmalarla görüşeceğim

Çevrimdışı sadesoda

« Yanıtla #5 : Eylül 05, 2018, 22:06:34 »
Vites düşürüp gitmek daha makul gibi geldi bana yada sürüngen vites seçenekli bir traktör

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Beckham_711

« Yanıtla #6 : Eylül 06, 2018, 10:36:04 »
Kac hp gücünde traktöre sahipsin.

Çevrimdışı Pahedon

« Yanıtla #7 : Eylül 09, 2018, 12:49:10 »
Kac hp gücünde traktöre sahipsin.

225

Çevrimdışı FatihEFE