toprakbilgi.com

Gönderen Konu: Erkunt debriyaj yumuşatma !!  (Okunma sayısı 296 defa)

Çevrimdışı GENÇ EYMIRLİ

Erkunt debriyaj yumuşatma !!
« : Haziran 17, 2019, 21:42:13 »
merhaba arkadaşlar
erkunt kullananlar bilir debriyajın sertliğini,
bende bu durumdan baya bi muzdariptim, çözüm ariyordum, yayı falan söktüm olmadi,
facebook ta erkunt sayfasında gördüm, uygalidim,  uygun kalınlıkta matkabim olmadığından,deldigim  yeri corum da doldurup, tekrar uygun biçimde deldirip takacam, bu şekilde denedim,  baya bi yumuşadı, takınca tekrardan fotoğraf paylaşırdım,
Resmin Orjinal Boyutu Icin Tiklayiniz
Resmin Orjinal Boyutu Icin Tiklayiniz

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı FatihEFE

Ynt: Erkunt debriyaj yumuşatma !!
« Yanıtla #1 : Haziran 18, 2019, 03:09:01 »
Bizim nh de çok yumuşaktı o yüzden yay çabuk deforme olup debriyajı toplamamaya başlıyordu bizde kolun tepesine yeni bir yuva kaynatarak sertleşip toplamasını sağlamıştık çok yumuşak debriyaj da uzun sürede sıkıntılı iyi bir.sertlik ayarlamak lazım

Çevrimdışı GENÇ EYMIRLİ

« Yanıtla #2 : Haziran 18, 2019, 09:13:33 »
Bizim nh de çok yumuşaktı o yüzden yay çabuk deforme olup debriyajı toplamamaya başlıyordu bizde kolun tepesine yeni bir yuva kaynatarak sertleşip toplamasını sağlamıştık çok yumuşak debriyaj da uzun sürede sıkıntılı iyi bir.sertlik ayarlamak lazım
pedalı geri çeken yayımı diyorsun abi, yinede çok yumuşak degil şuan normal, biraz yoğrulunca,direksiyondan kuvvet almak zorunda kalıyorum 😁

Çevrimdışı sadesoda

« Yanıtla #3 : Haziran 18, 2019, 11:56:07 »
Bizim 6610 na bende yay koydum. Yumusak koyduk balata dayandiramadik. Simdi ise tam basmiyorlar vites karisiyor. DERT

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi